Nefunguje Vám správne automatická prevodovka?Zverte ju nám a bude správne fungovať.Zložité opravy a poškodenia spravíme maximálne do 10dní.

Poskytujeme kompletný servis a starostlivosť o automatickú prevodovku. Zabezpečíme všetko od údržby, servisu až po originálne náhradné diely. Ak by ste niečo v ponuke nenašli, neváhajte nám zavolať alebo napísať.

Diagnostika automatickej prevodovky slúži na zistenie porúch prevodovky, vyčítanie závad a stanovenie jej celkovej kondície. Odhalí nesprávne fungovanie automatickej prevodovky skôr, než táto porucha vážnejšie poškodí iné jej časti, či dokonca ju úplne znefunkční.

Automatická prevodovka je zložitý mechanizmus, kde jednotlivé časti majú na seba veľké vplvy. Pri dlhodobej jazde s pokazenou súčiastkou hrozí riziko, že závada sa prenesie aj na iné súčistky. Preto je potrebné nečakať s návštevou autoservisu do poslednej chvíle.
Lepšie je nechať si automatickú prevodovku preventívne skontrolovať a zistiť, že je v poriadku, než prísť na odťahovke s úplne zničenou prevodovkou.

Oprava automatickej prevodovky je rozsiahly a zložitý servisný úkon, preto si vyžaduje špeciálne náradie, špecifické postupy a modernú diagnostiku.
Celá oprava prebieha priamo u nás v dielni (montáž, demontáž, z auta a do auta). Opravujeme všetky typy automatických prevodoviek v osobných automobiloch. Pri každej oprave meníme prevodový olejza úplne nový, pretože pri poškodení prevodovky dochádza aj k znehodnoteniu oleja. Keby sme späť naliali starý olej, spôsobilo by to opätovné poškodenie prevodovky.Cena výmeny je už zahrnutá v cene opravy.

Výmenu oleja v automatickej predovke robíme len transfúznym systémom na profesionálnej úrovni.Výmenu oleja nemožno vôbec podceňovať, pretože najčastejšou príčinou poškodenia je spôsobené práve opotrebovaním oleja. Ten rokmi a používaním stráca požadované vlastnosti, čo má dopad na celé fungovanie prevodovky. Aby ste zachovali vašu automatickú prevodovku v čo najlepšej kondícii, je potrebné prevodový olej meniť každých 60 000km žiadna doživotná náplň neexistuje.

Záruka na všetky opravy je samozrejmosťou.

Výmena oleja na počkanie.

Po dohodnutom termíne 2 hodiny,možnosť videozáznamu ak nechcete byť prítomný osobne

Originálne náhradné diely.

Originálne oleje odporúčané výrobcom vozidla,žiadne lacné náhrady.

Prevoz vozidla – dohodou./viac v sekcii odťahová služba/

K dispozícii sme od 8:00 do 17:00hod pondelok až piatok.